Novinky

Jánošík na ceste SNP: Babky mi prali trenky, o siedmej ráno ma naháňali s pálenkou
júl 1, 2020
|
Lea Dianová

Prečo objavovať exotiku zahraničia, keď nemáme prejdené krásy vlastnej krajiny? Nad touto otázkou sa zamyslel aj Filip Lehotský známy pod svojim blogovým menom Filip Jánošík, ktorý si prešiel Slovensko krížom Cestou hrdinov SNP. Ako sa na cestu pripraviť a čo od nej čakať?

Čítať viac
Merino vlna: Ponožky a termoprádlo z ovčej vlny sú trend
október 24, 2019
|
Michal Gregus

Ak ste si niekedy čítali zloženie termoponožiek alebo termoprádla, určite ste sa stretli s pojmom Merino vlna. Merino vlna je úžasný materiál a má mnoho vynikajúcich vlastností.

Čítať viac
Ako sa obliecť na lyžovanie
september 20, 2019
|
Michal Gregus

Nie je nič horšie na lyžovačke ako sa potiť pri jazde dole a klepať od zimy pri jazde na lanovke. Isto sa nájde mnoho takých, ktorý vedia o čom hovorím. Síce je známe pravidlo lepšie viac ako menej, majte na pamäti, že lyžovanie je šport. Pri športe vykonávate fyzickú aktivitu a čo robí následne telo? Správne, zahrieva sa.

Čítať viac
Zažite roadtrip v Nórsku, na ktorý nikdy nezabudnete !!!
september 5, 2018
|
Peter Knapo

1 časť. južné a stredné Nórsko pod stanom Už vás nebavia bežné dovolenkové destinácie a túžite zažiť niečo iné ako leňošenie na pláži ? Čo tak Nórsko? Fascinujúce fjordy, veľkolepé ľadovce, strmé riečne údolia, „karibské pláže“ s bielym pieskom ukryté pod horskými masívmi a fascinujúce pohľady všade kam sa človek pozrie. A všetko s neopísateľnou severskou atmosférou. Je toho naozaj veľa, čo Nórsko ponúka.

Čítať viac
5 jednoduchých spôsobov ako urobiť rok 2018 Vaším rokom
február 7, 2018
|
Michal Gregus

Ambiciózne a extravagantné predsavzatia majú isto svoje čaro, ale štatistiky ukazujú, že je veľmi nepravdepodobné, že by sme niektoré z nich dodržali aj keď sa kalendár pretočí na Február. Namiesto toho urobte pár maličkých zmien, ktoré môžete vykonávať každý deň, a ktoré pravdepodobne prinesú veľké zmeny do Vášho celkového života. Existuje mnoho malých životných trikov, ktoré majú podobné účinky, ale prečo si nevybrať niektoré z nižšie uvedených?

Čítať viac
Čo o vás povedia vaše ponožky?
október 6, 2017
|
Michal Gregus

Komfortné či štýlové a v rôznych farebných prevedeniach. Ponožky sú jedným zo základných módnych doplnkov, ale prezradia o vás viac ako si myslíte. Sú akýmsi oknom do našej duše. Ste pripravený na tajomstvo vašej ponožkovej osobnosti?

Čítať viac
Aké sú správne ponožky na turistiku?
apríl 5, 2016
|
Shox

Pri turistike dostanú naše nohy poriadne zabrať, preto je okrem kvalitnej obuvi veľmi dôležitý správny výber ponožiek. Práve vhodné ponožky na turistiku dokážu vo výraznej miere obmedziť tvorbu otlakov a odrenín, zmierniť potenie, odvádzať vlhkosť od pokožky a týmto všetkým vytvárať komfort a pohodlie naším nohám.

Čítať viac