Čo o vás povedia vaše ponožky?

blaznive-ponozky-shox.jpg

Komfortné či štýlové a v rôznych farebných prevedeniach. Ponožky sú jedným zo základných módnych doplnkov, ale prezradia o vás viac ako si myslíte. Sú akýmsi oknom do našej duše. Ste pripravený na tajomstvo vašej ponožkovej osobnosti?

Prúžkované

Ste temperamentnýinovatívny, no napriek tomu si želáte trocha formálnosti. Preferujete jemnejšiu a chladnejšiu revolúciu voči zhodnosti a veríte, že tento vražedný štýl bude viesť. Arzenál pruhovaných ponožiek vo vašej zásuvke neuveriteľne buduje vašu značku ako kreatívnehoveselého iniciátora, od ktorého sa očakáva, že pokorí všetky pravidlá. Inšpiráciou môžu byť aj naše ponožky Avantgard pásiky.

Avantgard shox stripes pasiky ponozky

Biele ponožky

Ste nudný a vaša matka za vás aj nakupuje. Biele ponožky neznamenajú žiadnu iskru vo vašej osobnosti. Ako zväčšiť vašu „ponožkovú osobnosť“ ? Pamätajte, že kedykoľvek zvolíte bláznivé a zábavne ponožky vykročíte dverami ako skutočný šampión.

Diamantový vzor – Argyle

Ste golfista, ste posadnutý golfom. Pravdepodobne ani nečítate tento blog lebo práve hráte golf.

Nezhodný pár

Ste buď to neskutočne leniví alebo máte naozaj slobodného duchaodmietate si nechať diktovať sociálnymi normami. Ste nezávislý, smelý, vizionár alebo flákač. Každopádne vždy len otočíte hlavou a urobíte jedno nekompromisné rozhodnutie. Ľudia by chceli mať „gule“ ako vy a tak jednoduchú rannú rutinu ako máte vy.

Bláznivé a zábavne vzory

Reč je ponožkách šialeného štýlu ako napríklad TacoSaurus. Musíte mať pocit skvelého dobrodružstva a nedovolíte nikomu dať vaše nohy do ústrania. Bláznivé kreatívne vzory ukazujú, že ste prístupný a pravdepodobne sa dáte do reči s kýmkoľvek, kdekoľvek a za pár minút by ste mohli spolu skákať Bungee jumping ako dlhoročný priatelia. Niekoľko zaujímavých vzorov nájdete aj v našej novej rade šialených ponožiek Avantgard.

Energické blokové vzory

Zdravím vás kráľkráľovná. Máte radi biznis, máte hlad po moci a môžete toho dosiahnuť veľa. Čaká vás obrovské obchodné stretnutie? Máte to v malíčku. Ste pripravený prevziať svet? Pre vás žiaden problém. Ste očividne plný sily a múdrosti.

Aké máte obľúbené ponožky vy? Hľadáte niečo špeciálne?

Potrebujete vyrobiť ponožky pre vašu firmu alebo máte nápad na skvelé ponožky, ktoré by sme mali vyrobiť? Venujeme sa aj výrobe ponožiek namieru. Nie je pre nás problém vyrobiť akékoľvek ponožky. Ak by ste mali nápad na nový model ponožiek kľudne nám napíšte a vybrané návrhy odmeníme 🙂

Podobné články

shutterstock_1246536985-150x150.jpg
Priečne sedlo: Raj pre dobrodruhov a milovníkov prírody
Čítať viac
shutterstock_2330992161-1-150x150.jpg
Hojdačky na Slovensku s najkrajším výhľadom
Čítať viac
shox-ponozky-na-turistiku-150x150.jpg
Aké sú správne ponožky na turistiku?
Čítať viac
Všetky novinky