Pánsky merino set – tričko a spodky

97,90 

M - Medium
M - Medium
L - Large
L - Large
XL - Large
XL - Large
XXL - Large
XXL - Large
Vymazať
cervena
červená
cervena-tmavo-modra
červená / tmavo modrá
cierna
čierna
sivomodra
sivomodrá
tmavo-modra
tmavo modrá
tmavo-modra-cervena
tmavo modrá / červená
Počet:

Pánske merino termoprádlo s dvojvrstvovou konštrukciou SHOX double FUSION. Hlavná vrstva je vyrobená zo 100% prírodnej merino vlny, ktorá poskytuje neprekonateľne výkonnú tepelnú izoláciu. Vnútorná vrstva je doplnená o jemné mikrovlákno, ktoré dodáva exkluzívny pocit jemnosti a zároveň napomáha  rýchlemu odvodu vlhkosti preč od tela.

  • Ploché švy, ktoré nederú na telo
  • Gramáž materiálu 180g /m2
  • Pohodlná obšitá guma na páse
  • Predĺžený zadný diel na tričku

Žiadny zápach – merino vlna má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým oblečenie nepáchne ani po opakovanom nosení.

Hreje aj keď je vlhká – povrch merino vlákien je hydrofóbny a jadro vlákien naopak hydrofilné. To znamená, že vlákna materiálu dokážu pohltiť vlhkosť (pot) a odviesť ju od tela. Zabraňujú tak pocitu vlhkosti na pokožke a množeniu baktérií.

Výborné termoregulačné vlastnosti – merino vlna vyrovnáva telovú mikroklímu v meniacich sa podmienkach. Efektívne rozptyľuje teplotu tela a vylepšuje prirodzený telesný chladiaci systém. Je známe, že vlna zahreje v zime, no tenšia vlna je skvelá voľba aj počas teplých letných dní.

Samočistiaca schopnosť a jednoduchá údržba – merino vlna má výborné samočistiace schoponosti. Je antistatická, vďaka čomu odpudzuje špinu aj pri pravidelnom používaní.

Ecofriendly produkt – merino vlna je obnoviteľný, prirodzený a enviromentálny materiál bez prídavných chemických procesov.

Podpora slovenských produktov – všetky produkty SHOX vrátane obalových materiálov sú vyrobené výhradne na Slovensku.

Bezplatná výmena tovaru – nie ste si istý akú veľkosť zvoliť ? Žiadny problém, v prípade, že vám nesadne veľkosť bezplatne vám zašleme kuriérom inú a vami objednanú od vás prevezme kuriér späť.

 

Použitie:
cestovanie, lyže, outdoorové aktivity, snowboard, trekking všetkých náročností, zimné aktivity
Materiály:
80% merino vlna, 20% polypropylén

Vyberte si z ostatných kategórii