Pánske merino tričko UltraSOFT 140

58,90 

M - Medium
M - Medium
L - Large
L - Large
XL - Large
XL - Large
XXL - Large
XXL - Large
Vymazať
tmavo-modra
tmavo modrá
Počet:

Pánske merino tričko UltraSOFT 140 s krátkym rukávom. Je vyrobené z najjemnejšej 100% merino vlny s kvalitou 16,5 micron, čo zaručuje neobyčajnú mäkkosť a jemnosť dotyku. S ľahkou gramážou 140g je ideálne pre teplejšie dni alebo ako vrstva pod ďalšie oblečenie. Merino vlna je známa svojimi termoregulačnými vlastnosťami, čo znamená, že udržuje vaše telo v teple, keď je chladno, a zároveň odvádza vlhkosť a udržuje príjemnú telesnú klímu v teplejších podmienkach.

  • Super jemná merino vlna s kvalitou 16,5 micron
  • Gramáž merino materiálu 140g /m2
  • Ploché švy, ktoré nederú na telo
  • Predĺžený zadný diel
  • Ekologický materiál
  • Ideálne pre športové aktivity, ale aj každodenné nosenie

Odolnosť voči zápachom: Merino vlna má prirodzenú schopnosť neutralizovať zápach. Vďaka svojej antibakteriálnej povrchovej vrstve sa minimalizuje tvorba baktérií a zápachov, takže vaše tričko zostane dlhšie čerstvé aj po dlhšom nosení.

Prirodzená ochrana pred UV žiarením: Merino vlna poskytuje prirodzenú ochranu pred škodlivým UV žiarením. Vďaka svojej štruktúre zaisťuje dodatočnú vrstvu ochrany pre vašu pokožku.

Mimoriadna vlhko-odolnosť: Merino vlna je schopná absorbovať vľhkosť až do 30 % svojej hmotnosti, zatiaľ čo je suchá na dotyk. To vám umožňuje udržiavať suchšiu pokožku aj v prípade potenia alebo vlhkého prostredia.

Kvalitná Slovenská výroba

Všetko čo sa vám dostane do rúk je navrhnuté a ušité s precíznosťou a láskou na Slovensku.

Bezplatná výmena tovaru – nie ste si istý akú veľkosť zvoliť ? Žiadny problém, v prípade, že vám nesadne veľkosť bezplatne vám zašleme kuriérom inú a vami objednanú od vás prevezme kuriér späť.

Použitie:
cestovanie, každodenné nosenie, outdoorové aktivity
Materiály:
100% merino vlna

Vyberte si z ostatných kategórii