Skiing Anatomic ponožky

10,35 

XS (35-37)
XS (35-37)
S (38-40)
S (38-40)
M (41-43)
M (41-43)
L (44-46)
L (44-46)
Vymazať
cierna
čierna
oranzova
oranžová
zelena
zelená
Počet:
Lyziarske ponozky Skiing Anatomic oranzove

Anatomicky tvarované termo podkolienky s MERINO vlnou špeciálne navrhnuté na nosenie v lyžiarskej a snowboardovej obuvi.

Podkolienky Skiing Anatomic boli špeciálne navrhnuté tak, aby splnili aj najnáročnejšie požiadavky lyžiarov a snowboardistov pri ich obľúbených zimných športových aktivitách. Ponožky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí nohe a poskytuje jej optimálnu podporu. Materiál je na kritických miestach spevnený, aby nedošlo k tvorbe odrenín či otlakov. Schopnosť udržiavať chodilo v teple aj v dobe mrazivých zimných mesiacov je charakteristickou vlastnosťou vlny MERINO, ktorá je známa svojou jemnosťou a skvelými termoregulačnými vlastnosťami. Po ťažkom fyzickom výkone na svahu nemusíte mať obavy ani z potenia a nepríjemného zápachu, ponožky totiž dokážu odvádzať vlhkosť a vďaka obsahu strieborných vlákien tiež eliminujú vznik baktérií či plesní.

Pre podkolienky Skiing Anatomic je typický aj ich jedinečný a funkčný vzhľad, pričom máte na výber z niekoľkých zaujímavých farebných prevedení. Tým, že sú najviac namáhané zóny spevnené, vás ponožky nesklamnú ani v otázke ich životnosti. Pokiaľ patríte medzi nadšencov zimných športov, tento model rozhodne nesmie chýbať vo vašej výbave.

Použitie:
lyže, snowboard, zimné aktivity
Materiály:
45% bavlna, 25% polypropylén silver, 15% vlna MERINO, 10% polyamid, 5% elastan (Lycra)

Vyberte si z ostatných kategórii