Skiing Anatomic ponožky

9,10 

  • Vyberte si farbu
    thumbnail
    thumbnail
    thumbnail
  • Vyberte si veľkosť
  • Vyberte si veľkosť
Lyziarske ponozky Skiing Anatomic hlavny obrazok

Anatomicky tvarované termo podkolienky s MERINO vlnou špeciálne navrhnuté pre nosenie v lyžiarkach a snowboardovej obuvi.

Podkolienky Skiing Anatomic boli špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali aj najnáročnejšie požiadavky lyžiarov a snowboardistov pri vykonávaní ich obľúbených zimných športových aktivít. Ponožky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí nohe a poskytuje jej optimálnu podporu. Materiál je na kritických miestach spevnený, aby nedošlo k tvorbe odrenín či otlakov. Schopnosť udržovať chodidlá v teple aj počas mrazivých zimných mesiacov je charakteristickou vlastnosťou vlny MERINO, ktorá je známa svojou jemnosťou a skvelými termoregulačnými vlastnosťami. Po ťažkom fyzickom výkone na svahu nemusíte mať obavy ani z potenia a nepríjemného zápachu, ponožky totiž dokážu odvádzať vlhkosť a vďaka obsahu iónov striebra tiež eliminujú vznik baktérií či plesní.

Pre podkolienky Skiing Anatomic je typický aj ich jedinečný a funkčný dizajn, pričom na výber máte niekoľko zaujímavých farebných prevedení. Tým, že najnamáhanejšie zóny sú spevnené, ponožky vás nesklamú ani v otázke životnosti. Ak patríte medzi nadšencov zimných športov, tento model nesmie chýbať vo vašej výbave.

Použitie:
lyže, snowboard, zimné aktivity
Materiály:
5% elastan (Lycra), 10% polyamid, 15% vlna MERINO, 25% polypropylén silver, 45% bavlna

Vyberte si z ostatných kategórii