Pánske 100% merino spodky Extreme 240

73,90 

M - Medium
M - Medium
L - Large
L - Large
XL - Large
XL - Large
XXL - Large
XXL - Large
Vymazať
siva
sivá
tmavo-modra
tmavo modrá
Počet:

Pánske 100% merino spodky ušité z nadýchaného úpletu zo 100% merino vlny s gramážou 240g/m2 a jemnosťou 16,5 micronov . Ideálne ako prvá vrstva v zimnom období. Medzi hlavné vlastnosti patrí:

  • 100% merino vlna
  • Najjemnejšia vlna s hrúbkou iba 16,5 micronov.
  • Nadýchaný merino úplet 240g /m2
  • Ploché švy, ktoré nederú na telo
  • Ekologický materiál
  • Ideálne na turistiku, lyžovanie, ale aj každodenné nosenie

Žiadny zápach – merino vlna má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým oblečenie nepáchne ani po opakovanom nosení.

Hreje aj keď je vlhká – povrch merino vlákien je hydrofóbny a jadro vlákien naopak hydrofilné. To znamená, že vlákna materiálu dokážu pohltiť vlhkosť (pot) a odviesť ju od tela. Zabraňujú tak pocitu vľhkosti na pokožke a množeniu baktérií.

Výborné termoregulačné vlastnosti – merino vlna vyrovnáva telovú mikroklímu v meniacich sa podmienkach. Efektívne rozptyľuje teplotu tela a vylepšuje prirodzený telesný chladiaci systém. Je známe, že vlna zahreje v zime, no tenšia vlna je skvelá voľba aj počas teplých letných dní.

Samočistiaca schopnosť a jednoduchá údržba – merino vlna má výborné samočistiace schoponosti. Je antistatická, vďaka čomu odpudzuje špinu aj pri pravidelnom používaní.

Ecofriendly produkt – merino vlna je obnoviteľný, prirodzený a enviromentálny materiál bez prídavných chemických procesov.

Podpora slovenských produktov – všetky produkty SHOX vrátane obalových materiálov sú vyrobené výhradne na Slovensku.

Bezplatná výmena tovaru – nie ste si istý akú veľkosť zvoliť ? Žiadny problém, v prípade, že vám nesadne veľkosť bezplatne vám zašleme kuriérom inú a vami objednanú od vás prevezme kuriér späť.

 

Použitie:
každodenné nosenie, outdoorové aktivity, rôzne športové aktivity
Materiály:
100% merino vlna

Vyberte si z ostatných kategórii